Fotoreportáž z výstavy Školství na Blanensku do roku 1945

V pátek 14. 2. 2014 proběhla v Městské knihovně Blansko vernisáž dokumentární výstavy s názvem “POJĎ SEM, DÍTĚ, UČ SE MOUDRÝM BÝTI“ aneb „Školství na Blanensku do roku 1945“, kterou společně připravily tři blanenské paměťové instituce, a to MZK Brno – Státní okresní archiv Blansko, Muzeum Blansko a Městská knihovna Blansko.

Zúčastnili se i starosta města Blanska Mgr. Ivo Polák a první místostarosta Ing. Jiří Crha.

Výstava je k vidění do 7. 3. 2014 v provozní době knihovny.

Atmosféru příjemného podvečera zachycují fotografie Ladislava Krále.

Vernisáž výstavy "Školství na Blanensku..." Vernisáž výstavy "Školství na Blanensku..." Vernisáž výstavy "Školství na Blanensku..." Vernisáž výstavy "Školství na Blanensku..." Vernisáž výstavy "Školství na Blanensku..." Vernisáž výstavy "Školství na Blanensku..." Vernisáž výstavy "Školství na Blanensku..." Vernisáž výstavy "Školství na Blanensku..." Vernisáž výstavy "Školství na Blanensku..." Vernisáž výstavy "Školství na Blanensku..." Vernisáž výstavy "Školství na Blanensku..." Vernisáž výstavy "Školství na Blanensku..."