Poděkování a přání Městské knihovně Blansko

Jménem klientů blanenského Domova OLGA si dovolujeme poděkovat pracovníkům knihovny – řediteli Mgr. Pavlu Přikrylovi, pracovnicím paní Lence Čepové, paní Janě Trubákové i všem ostatním, za spolupráci v uplynulém roce 2013. Do Nového roku přejeme všechno nejlepší nejen jim, ale všem čtenářům knihovny.

A protože „trocha poezie nikoho nezabije“ dodáváme dvě hezké perličky.

Ta první je, že prý Kdykoli se narodí nové děťátko, dává tím Bůh najevo, že si přeje, aby svět ještě trval.

To druhé je z Holandska od našich dlouholetých přátel, které vídáme jednou za jeden až dva roky. Říká, že Dobří přátelé jsou jako hvězdy, nemusíš je pokaždé vidět, neboť víš, že tu stále jsou!

Hezké a klidné Vánoce přejí za Domov OLGA

MUDr. Jaromír a Jana Kratochvílovi