S Japonskem seznámí Jana Broncová

Jana BroncováJana Broncová zve všechny cestovatele a fanoušky japonské kultury na společné setkání. Seznámí se svými postřehy a zkušenostmi z opakovaných návštěv Japonska, které absolvovala mezi lety 2011 a 2013.

Návštěvník přednášky s besedou si odnese nejrůznější informace o cestování po Japonsku a tipy, jak se orientovat v zemi, kde si začínající turista nedokáže nic přečíst a zeptat se na cestu.

Budou mu přiblížena místa, která stojí za to vidět a která se musí vyzkoušet na vlastní kůži.

Nezapomene ani na seznámení s japonskou kulturou, zvyky a jídlem. Upozorní na případná kulturní faux pas a doporučení jak zapadnout mezi místní obyvatele.

Jana je studentka oboru Asijská studia a mezinárodní vztahy se zaměřením na východní a jihovýchodní Asii s velkou vášní k japonské kultuře a jazyku.

Akce, kterou doprovodí řada autorských fotografií, proběhne v pátek 15. listopadu 2013 v 18 hodin v dětském oddělení Městské knihovny Blansko.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.