Poslechová odpoledne pokračují!

Hudební oddělení Městské knihovny Blansko pořádá další akci z nového projektu Poslechové odpoledne/České odpoledne (zaměřené na české hudebníky). Zveme vás do hudebního oddělení knihovny k poslechu českých zpěváků, zpěvaček nebo skupin.

V pátek 8. března 2013 od 16, 30 hodin se představí PETR MUK.

Pořad bude trvat zhruba hodinu a během něho si pustíme několik zpěvákových CD. Přicházet a odcházet můžete dle své potřeby. Poslechnete si třeba jen na několik písniček. Záleží na tom, jak budete mít čas.

Rádi bychom touto cestou získali i nové návštěvníky hudebního oddělení a rozšířili nabídku hudebních nosičů podle jejich návrhů a přání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Hudební oddělení, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.