Svatovalentýnská soutěž

U příležitosti svátku sv. Valentýna vyhlašuje Městská knihovna Blansko 4. ročník Svatovalentýnské soutěže „NEJHEZČÍ BÁSEŇ O LÁSCE“.

Básně libovolné formy můžete od 1. 2. do 28. 2. 2013 osobně předat v oddělení pro dospělé čtenáře nebo v hudebním oddělení knihovny. Další možností doručit příspěvky je klasická pošta (adresa: Městská knihovna Blansko, Rožmitálova 232/4, 678 22 Blansko, obálku označit heslem Svatovalentýnská soutěž). Lze využít také e-mail gargosova@mk.blansko.cz.

Hlavním garantem soutěže je paní Bc. Pavlína Gargošová (gargosova@mk.blansko.cz, 516410101), která poskytne podrobné informace.

Odborná porota vybere tři nejlepší příspěvky, které zveřejníme na webu knihovny a odměníme.