Kouzlíme s barvami – Víte, co je patchwork?

Letošní druhé pokračování výtvarného cyklu proběhne tentokrát s paní Věrou Panáčkovou, a to o technice PATCHWORK.

Výtvarná dílna se uskuteční ve středu 13. února 2013 od 9 do 11 hodin v dětském oddělení Městské knihovny Blansko.

Tato výtvarná dílna je navíc specifická v tom, že se jedná o setkání žen a dívek, které patchwork jako ruční práci milují a rády se o zkušenosti, rady a nápady podělí s ostatními.

Zájemkyně o tuto dílnu, přihlaste se do pondělí 10. 2. 2013 osobně ve studovně knihovny nebo on-line na webu www.knihovnablansko.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Alena Jelínková
11 let před

Dobry den, rada bych se prihlasila na kurz 13.2. Patchwork. Jsem zazatecnice. Prosim o potvrzeni, ze se mohu zucastnict, a informaci kolik vytvarny cyklus stoji. Predem dekuji a preji hezky den.

Alena Jelinkova

Marie Žáčková

Dobrý den,
chtěla bych se přihlásit na kurz Patchwork. Za kladné vyřízení děkuji.
S pozdravem Marie Žáčková

Jana Trubáková
Reply to  Marie Žáčková

Vážená paní Žáčková,
děkuji Vám za přihlášku na tvoření s patchworkem.
Těším se na setkání ve středu 13.2.
J. Trubáková

Věra

Dobrý den ,
chtěla bych se přihlásit na další pokračování patchworku 11.4.2013.
Děkuji předem za potrzení mé přihlášky.