Za knihovnu poděkovaly Perličky

Ve středu 9. ledna 2013 proběhl již podruhé v Městské knihovně Blansko NOVOROČNÍ KONCERT, jež byl koncipován jako forma poděkování všem příznivcům této kulturní instituce v uplynulém roce 2012.

Bohatě zastoupené auditorium, ve kterém nechyběl garant koncertu – první místostarosta města Blanska Ing. Jiří Crha, ani ředitel Gymnázia Blansko Mgr. Radek Petřík, si vyslechlo více než hodinový průřez pestrým repertoárem pěveckého souboru Gymnázia Blansko Perličky pod vedením sbormistra Mgr. Vladimíra Šenkýře.

Zpívající gymnazisty vhodně doplnili přizvaní hosté – doprovodná skupina Antiperle, kytaristka Eva Libichová a pěvecký sbor ZŠ na Erbenově ulici v Blansku se sbormistrem Mgr. Tomášem Vaškem.

Pohodovou atmosféru zachycují fotografie Ladislava Krále.