Nebojte se PC – pokročilí

Městská knihovna Blansko, vzhledem ke stále častěji objevujícímu se zájmu ze strany veřejnosti, plánuje otevření pokračování tradičního projektu „NEBOJTE SE PC“, který by nesl označení „NEBOJTE SE PC – pokročilí“.

Navazoval by na již získané základy obsluhy osobního počítače a tyto by vhodným způsobem rozvíjel.

Lektorování by připadlo opět Bc. Michalu Broncovi.

Neměnil by se ani rozsah a cena kurzu (3 bloky po třech plných vyučovacích hodinách; vždy 2., 3. a 4. středu v měsíci od 8 do 11 hodin ve studovně blanenské knihovny; administrativní poplatek za celý projekt 300,- Kč).

Projekt „NEBOJTE SE PC – pokročilí“ se uskuteční při minimálním počtu pěti a maximálním počtu sedmi účastníků.

Závazné přihlášky (spolu s platbou administrativního poplatku) přijímá Mgr. Jana Trubáková (resp. Eva Šebková) v provozních hodinách ve studovně a čítárně knihovny (informace – tel.: 516410101 516410100, e-mail: trubakova@mk.blansko.cz).