Ocenění knihovny ve Veselici

Blahopřání obci a knihovně Veselice k získání Modré stuhy za společenský život v soutěži Vesnice roku 2010.

Tato malá místní knihovna je jednou z 68, o které se stará regionální oddělení Městské knihovny Blansko.

Paní Olga Hájková zde pracuje od roku 2007. Za tuto krátkou dobu se jí podařilo začlenit knihovnu do života obce, získat pro své aktivity dětské čtenáře. Snaží se rozvíjet kulturní a knihovnickou činnost také s mládeží a dospělými uživateli obce. Spolupracuje s regionálním oddělením, vybírá pro své čtenáře knihy z našich výměnných fondů „na míru“. Účastní se všech akcí pro děti, které organizujeme společně s dalšími knihovnami v našem regionu.

Pomohla tak své obci nemalou měrou získat ocenění.

Jaké činnosti tam organizují se můžete přesvědčit na webové adrese:

Příspěvek byl publikován v rubrice Regionální oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.