Spisovatelka Daniela Krolupperová představila svoje knihy

V pátek 9. března 2012 mělo v dětském oddělení Městské knihovny Blansko více jak šedesát druháků vzácnou možnost setkat se s paní spisovatelkou Danielou Krolupperovou a také získat její autogram.

Autorčinu knihu Zmizelá škola již obdrželi na konci loňského školního roku díky zapojení blanenské knihovny do projektu Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka.

A protože paní Krolupperová napsala pro děti řadu dalších knih a z některých jim přečetla ukázky, už teď se těšíme na zájemce, kteří si je přijdou vypůjčit.

Spisovatelčina návštěva se uskutečnila v rámci akce BŘEZEN – MĚSÍC ČTENÁŘŮ 2012.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Dětské oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.