Salon blanenských fotografů

Vážení fotografové,

mile nás potěšil velký zájem o III. ročník „Salonu blanenských fotografů“, který bude slavnostně zahájen za účasti představitelů města Blanska v pátek 7. října 2011 v 18 hodin v Městské knihovně Blansko.

Ohlasy na třetí „Salon blanenských fotografů“ byly opravdu pozitivní a moc za ně děkujeme.

V současné době je na výstavu přihlášeno 24 autorů a z kapacitních důvodů nemůžeme nové fotografie přijímat.

U mnohých z vás náš salon vyvolal „chuť jít fotografovat“, což považujeme za největší úspěch a pochvalu.

Čtvrtý „Salon blanenských fotografů“ se bude konat za dva roky a už nyní se těšíme na nové, neokoukané náměty.