Škola ťuká na dveře…

Citátem „Štěstí přeje připraveným“ zveme všechny čtenáře i nečtenáře do stále oblíbenějšího cizojazyčného oddělení Městské knihovny Blansko. Četba v cizím jazyce je jeden z nejlepších prostředků rozvoje slovní zásoby a rozšíření znalostí cizího jazyka. V České republice není však tato literatura příliš finančně dostupná. O to raději vám nabídneme nashromážděné cizojazyčné tituly k zapůjčení. V oddělení cizojazyčné literatury máme beletrii, zjednodušené knihy pro studenty cizích jazyků, zrcadlové texty, naučnou literaturu a časopisy.

K zapůjčení jsou tituly v anglickém, německém, francouzském, italském, španělském a ruském jazyce. Vybaveni touto literaturou můžete zvládnout nejen příští školní rok, ale také různé kurzy a rekvalifikační studium.

Úslovím „ Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem“ přivítáme všechny zájemce v cizojazyčném oddělení, které je součástí studovny a čítárny Městské knihovny Blansko.