S vysvědčením do knihovny

Ve čtvrtek 30. června skončila škola brzy. Pro děti se knihovna otevřela proto už od devíti hodin. Hned potom, jak dostaly vysvědčení, mohly se zapojit do programu zábavného dopoledne. Dětské oddělení se proměnilo ve výtvarnou dílnu a společným úsilím začala vznikat velká dekorace, inspirovaná létem. Kromě toho se tu četlo, luštilo, skládaly se dřevěné hlavolamy.

Celkem se vystřídalo 36 dětí a ty poslední se zapojily i do vyřešení detektivního pátrání „s komisařem Vrťapkou“. Chtěli jsme jim takto ukázat, že v knihách je ukryta spousta návodů , jak si o prázdninách užít volný čas.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Dětské oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.