4x výprodej knih před knihovnou

Hledáte klasiku ze starších edic do rodinné knihovny, sběratelský úlovek, povinnou četbu do školy nebo prostě knížku pro děti za pár korun? Přijďte zapátrat mezi kousky, které si už v knihovně nemůžeme nechat, ale budeme rádi, když si najdou nové domovy.
Tradiční výprodej knih, časopisů a LP desek vyřazených z fondu knihovny, a to v ceně 5 Kč za kus.
Opět nabízíme i celé kompletní ročníky časopisů. Za stánkovou cenu jednoho čísla můžete získat celý ročník. Pár titulů nabízíme, ačkoli nejsou kompletní, ale jedná se o kvalitní tituly a cenu jsme upravili vzhledem k počtu chybějících čísel. Seznam časopisů k dispozici zde.
V případě nepříznivého počasí proběhne ve vestibulu knihovny.

Kdy: 4., 5., 7. a 12. září 2023 v 9.00–17.00 h
Kde: před budovou knihovny, Rožmitálova ulice