Obalovací workshop

Nový školní rok je tu! Potřebujete obalit učebnice a sešity? Nebo byste si rádi obalili svou oblíbenou knížku? Právě pro vás jsme připravili obalovací workshop. Zjistíte, že pod vedením zkušených knihovníků je balení hračka. Můžete použít klasickou průhlednou folii nebo experimentovat. Veškerý materiál bude zajištěn na místě.

Kdy: pondělí 5. a středa 7. září vždy v 13.00–16.00 h
Kde: multifunkční místnost knihovny, 4. patro
Vstup: 20 Kč

Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Linds
1 rok před

Můžeme dorazit i později? Máme si donést vlastní knihu?

Lukáš Dlapa
Reply to  Linds
1 rok před

Dobrý den, balení probíhá dle plakátku od 13:00 do 16:00. Můžete dorazit kdykoliv v tomto čase. Předpoklad je, že si přinesete svoje vlastní knihy, učebnice, sešity, které potřebujete obalit. A pan knihovník vám pak ukáže, jak je nejlépe obalit, aby to hezky drželo i vypadalo. Tak klidně dorazte. Těšíme se.