Dětské knižní promítání: Eliška není strašidlo!

A máme tu zase naše tradiční knižní promítání pro všechny děti!
Tentokrát o Elišce, podivném tvorečkovi, který se vydá do světa mezi lidi, a aniž by chtěl, způsobí ve městečku pěkný poprask. Kdo je to? To vám neprozradíme, ale máme malou nápovědu. Ve stejný den totiž slavíme Noc pro netopýry. Už tušíte?

A můžete se těšit na speciálního hosta z Moravského krasu, který vám o Elišce a jejích kamarádech povykládá víc. Největší strach totiž většinou máme z toho, co neznáme. Než někoho odsoudíme, zkusme ho trochu poznat!

Čtení z další úžasné knihy Simony Čechové, z jejíž autorského tvorby jsme si na jaře četli o Františkovi z kompostu.

Od 9.00 do 11.30 h bude otevřeno dětské oddělení knihovny pro všechny malé i velké knihomoly!

Kdy: sobota 10. září 2022 v 10.00 h
Kde: multifunkční místnost knihovny, 4. patro