Dlouhá punčocha představí dobré knihy pro děti!

Nemůžeme-li do Dlouhé punčochy, musí ona k nám!

Březen slavíme jako měsíc čtenářů, a proto vás zveme do úžasného světa knih pro děti! Zavítá k nám totiž Zuzana Streichsbierová z kultovního dětského knihkupectví Dlouhá punčocha, které ze srdce milujeme. Představí ty nejzajímavější kousky současné knižní produkce pro děti a mládež a napoví, jak lze s knihami pracovat a jak děti pro čtení zaujmout.

Setkání nad knihami je určeno malým i velkým, knihomolům i knižním profesionálům. Pro inspiraci si můžete přijít jako vášnivý čtenář, milovník literatury pro děti, sběratel, rodič, pedagog, knihovník či lektor, lovec knižních dárečků a nebo prostě jen tak. Knihy bude možné si přímo na místě zakoupit!

Více o Dlouhé punčoše zde.

Kdy: čtvrtek 31. března v 17.00 h
Kde: multifunkční místnost knihovny, 4. patro