Marek Herman: Soumrak a znovuzrození otců

Jak se změnila úloha otců v rodině? Potřebuje dítě mužský vzor? Jak může dítě ovlivnit nepřítomnost otce v době dospívání? Tyto otázky si dnes kladou mnozí, včetně psychologa Marka Hermana. Právě ten totiž nazval 20. století jako století selhání otců.
Nenechte si ujít vtipné povídání a diskuzi s autorem knihy Najděte si svého marťana, která se stala bestsellerem českých rodičů a učitelů.
Beseda se uskuteční za finanční podpory Ministerstva kultury.

PhDr. Marek Herman (*1965) je český pedagog, spisovatel a lektor osobního rozvoje – právě v tomto duchu se nesou jeho naučné knihy z oblasti dětské psychiky, rodičovství, výchovy a pohledu na sebe sama. Zatím má na kontě čtyři publikace: psychologické úvahy Najděte si svého marťana (2008), kolektivní výbor z přednášek nazvaný Jsi tam, brácho? (2019) a knihy fejetonů Máma není služka, máma je dáma (2021) a To tajemství je pevný pár (2023).

Kdy: středa 1. listopadu 2023 v 18.00 h
Kde: kulturní místnost, 4. patro knihovny