Velikonoční prázdniny v knihovně: Jak Marta zkrotila draka

Blíží se Velikonoce. Příroda se probouzí, život má větší moc než smrt. Láska a dobré srdce zvítězí nad lidskou zlobou. I to špatné se nakonec přerodí v dobro.

Přijďte si na velikonoční prázdniny poslechnout starou francouzskou legendu o Martě, která přemohla zlého draka. A kolik statečných princů a rytířů před ní ukrutný drak Tarasque sežral! Jak se jí to podařilo? To si musíte přijít poslechnout do knihovny.

Po čtení si něco společně vyrobíme. To abychom si pak vždy připomněli, že každý máme v sobě jak draka, tak Martu a vždy se můžeme rozhodnout mezi zlobou a láskou. A co budeme tvořit? To je zatím překvapení. Veškerý materiál zajištěn na místě!

Určeno všem dětem od 3 do 199 let.

Kdy: čtvrtek 14. dubna v 9.30 h
Kde: multifunkční místnost knihovny, 4. patro