Dětské knižní promítání: František z kompostu

Je jaro a zahrádky ožívají. Na konci jedné takové je kompost, kde pod skořápkami vajíček a slupkami z jablek má v nové voňavé zemi svůj domov maličký tvor. Jmenuje se František. Žížalák František se někdy cítí příliš maličký a bezvýznamný. Pouhá žoužel… Až do jednoho dne, kdy objeví, jak je jedinečný, užitečný a nezastupitelný. V čem? No to se dozvíte v knihovně!

S dětmi si budeme nejen číst o Františkovi z nádherně ilustrované knihy Simony Čechové, ale také povídat o tom, jak vzniká kompost, k čemu je dobrý a co do něj patří a nepatří.

V době od 9.00 do 11.30 bude také otevřeno dětské oddělení knihovny pro všechny malé i velké knihomoly!

Kdy: sobota 23. dubna v 10.00 h
Kde: multifunkční místnost knihovny, 4. patro