Průlet fantastickými světy s J. W. Procházkou

Srdečně vás zveme na festival milovníků komiksů, fantasy a sci-fi BozaCon, který mají na svědomí naši milí kolegové v Boskovicích! Nabízíme vám malou ochutnávku.

Pozor! Pozor! Všichni všichni fanoušci fantastiky nechť se dostaví do odletové haly! Náš průlet fantastickými světy odstartuje v 18.00 h a kapitánem nebude nikdo jiný, než Jiří Walker Procházka, kultovní autor české sci-fi a fantasy literatury.

Na svém kontě má tento autor přes dvacet románů a povídkových sbírek. K nejznámějším z nich patří fantasy série Ken Wood, space opera Hvězdní honáci či kyberpunková řada Rox’n’Roll. Založil dobrodružnou knižní sérii Agent JFK, která obsahuje 40 titulů. Jiří W. Procházka za svou tvorbu obdržel několik ocenění Akademie SFFH, Cenu Ludvíka Součka a titul Velmistr žánru v rámci literární ceny Aeronautilus.

Kdy: čtvrtek 17. března v 18.00 h
Kde: multikulturní prostor knihovny, 4. patro