Jarní prázdniny v knihovně – tentokrát s hmyzem a jinou havětí

Po dva dny jsme pro všechny děti a jejich dospělé, kteří se během prázdnin nechtějí nudit sami doma, připravili doprovodný program k aktuální výstavě ZUŠ V korunách:

pondělí 7. 3. v 9.30–12.00 h
Čtení hmyzí pohádky z knihy Ester Staré Ó, ó, ó vajíčko o motýlu Pepíkovi, kterak ku štěstí přišel. Pod vedením výtvarnice a pedagožky Evy Juračkové si následně vyrobíme vlastní atlas havěti.
(POZOR! Knihovna je až do 12.00 z technických důvodů uzavřena. Probíhá pouze čtení a dílnička, půjčování dokumentů ani využívání jiných služeb knihovny není možné.)

středa 9. 3. v 9.30–12.00 h
V hlavní roli Ips typographus alias lýkožrout smrkový! Přečteme si o něm v Pohádce o Ipsíkovi od Anety Františky Holasové a následně si vlastního dřevokazného brouka vytvoříme s textilní výtvarnicí a pedagožkou Evou Klíčovou – využijeme papír, textil a vůbec vše možné.

Veškerý potřebný materiál tu pro vás máme připraven, stačí si vzít s sebou dobrou náladu a chuť do tvorby. A ve zbývajících dnech prázdnin nezapomeňte vyrazit do přírody! Třeba tam potkáte Ipsíka nebo Pepíka.