Prodej vyřazených knih, časopisů a hudebnin opět přitáhl pozornost

Dvě květnové středy jsme připravili pro naše příznivce tradiční „burzu“ – prodej vyřazených knih, časopisů a hudebnin.

I když trvale tento prodej probíhá v hudebním oddělení Městské knihovny Blansko, když „vyjdeme“ s nabídkou před naši budovu na Rožmitálově ulici, zájem je podstatně větší. Zastaví se u nás i ti, kteří vlastně ani knihovnu nevyužívají, jen je prostě přitáhne zvědavost a najednou zjistí, že i pro ně se v naší nabídce něco najde.

V letošním roce jsme kromě knih a časopisů nabízeli i LP desky (ty zmizely velmi rychle), MC kazety a CD.

Těší nás, že tato akce má úspěch, protože 720 prodaných kusů svědčí o tom, že i to, co pro někoho může být zastaralé, pro jiného znamená téměř poklad.

Nabídka jako vždy byla větší než prodané množství a tak ten, komu středeční termín nevyhovoval, může kdykoliv navštívit již v úvodu zmiňované hudební oddělení a v klidu si vybrat. Knihy a časopisy přidáváme v průběhu celého roku s tím, jak pravidelně obnovujeme náš fond, a tak nabídka za příznivou cenu 5 Kč za jeden kus je stále „čerstvá“.

Burza 2014 Burza 2014 Burza 2014 Burza 2014 Burza 2014