Svatovalentýnská soutěž popáté

V souvislosti s blížícím se svátkem sv. Valentýna také v letošním roce vyhlašuje Městská knihovna Blansko Svatovalentýnskou soutěž – Nejkrásnější báseň o lásce. Soutěž probíhá od 1. do 28. února 2014.

Autorský příspěvek libovolného rozsahu a formy je možno poslat do 28. února 2014 na adresu Městská knihovna Blansko, Rožmitálova 2302/4, 678 22 Blansko (obálku označit heslem Svatovalentýnská soutěž), na e-mail gargosova@mk.blansko.cz nebo osobně předat v oddělení pro dospělé čtenáře.

Tři nejlepší příspěvky, které vybere odborná porota, budou zveřejněny na webu knihovny a odměníme je pěknou knihou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.