Česko a Mongolsko očima Mongolů

MongolskoJak se liší život v Mongolsku a v České republice? Jaké je to být cizincem v nové zemi? Na tyto a další otázky odpoví přednáška s besedou „Česko a Mongolsko očima Mongolů“. Občané Mongolska přiblíží svůj životní příběh. Povypráví, jak se žije v jejich vlasti, proč se rozhodli přijít do České republiky. Dozvíme se, na jaké překážky naráží při začleňování se mezi nás a jak se jim zde žije.

Akci realizuje Oblastní charita Blansko – Centrum “PRO“ ve spolupráci s Městskou knihovnou Blansko v rámci projektu „Jak se žije cizincům?“.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí.

Přednáška proběhne v dětském oddělení blanenské knihovny v pátek 28. 2. 2014 od 18 hodin.

Tlumočení do českého jazyka bude zajištěno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.