Profesor Verner nadchnul

V pátek 11. října 2013 praskala Městská knihovna Blansko ve švech. Stalo se tak „vinou“ významného českého vědce světového formátu egyptologa prof. PhDr. Miroslava Vernera, DrSc., který přijal pozvání blanenské knihovny k přednášce s besedou na téma Nejnovější české archeologické objevy v Egyptě.

Svou odbornou erudicí úzce spojenou s velmi kultivovaným a neobyčejně skromným vystupováním nadchnul více než stovku posluchačů.

Významného hosta společně s ředitelem Městské knihovny Blansko Mgr. Pavlem Přikrylem přivítal i první místostarosta města Blanska Ing. Jiří Crha.

Akci dokumentují fotografie Ladislava Krále.

Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu P1010464e P1010468e P1010469e P1010470eProf. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu Prof. Verner o Egyptu

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Karla Novotná
10 let před

Velké díky za tak skvělého hosta,pan profesor předvedl,jak vzdělaní a významní lidé mohou být skromní a příjemní.To se dnes málo vidí.Jeho informace vzbudí v člověku pocit hrdosti
nad chytrými lidmi které naše země má. O nich se téměř nemluví. Díky.