Do Blanska zavítá Pavla Jazairiová

Na pozvání pana Jana Drápely z Lysic přijíždí do našeho regionu známá rozhlasová reportérka, spisovatelka a cestovatelka Pavla Jazairiová.

Ve středu 9. 10. 2013 v 18 hodin v dětském oddělení Městské knihovny Blansko vystoupí s přednáškou a besedou na hlavní téma Situace v arabských zemích, která bude provázena diapozitivy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
helena čermáková
9 let před

Dobrý den, měli bychom velký zájem o uspořádání autorského večera v naší knihovně s paní Pavlou Jazariovou. Už třetím rokem děláme cyklus „Večerů pod lampou“, kde představujeme našim čtenářům současné české spisovatele, publicisty, básníky a scénáristy. Můžete nám, prosím, pomoci navázat spojení s paní spisovatelkou? Děkuji.
S pozdravem Helena Čermáková, vedoucí oddělení kultury SKKS Chomutov.