Večer s psycholožkou

V pátek 31. 5. 2013 proběhne od 18,00 hod. v dětském oddělení III. část cyklu přednášek „Večer s psycholožkou aneb Víte, co je emoční inteligence?“, lektor: PhDr. Kateřina Vrtělová.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Erik Roučka
11 let před

Mám dotaz, je důvod onemocnění pracovníky knihovny k rušení akcí. Co dělají ostatní pracovníci a vedení knihovny? Nemohou nemocného pracovníka zastoupit, když lektoři jsou na akci připraveni – akce 22.5. a 31.5.2013. Nebo jsou platy knihovníků tak malé, že se nemohou prostřídat? Roučka

Pavel Přikryl
Reply to  Erik Roučka
11 let před

Vážený pane Roučko,

reaguji na Váš dotaz na našich webových stránkách.
Vámi zmiňované akce byly v daných termínech zrušeny (či lépe řečeno přesunuty do jiného termínu, o kterém bude veřejnost s předstihem informována) na základě individuální zevrubné konzultace mezi lektorem a zodpovědným pracovníkem.
Ostatní ponechávám bez komentáře.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Pavel Přikryl