Prodej knih letos s předstihem

Již několik let pravidelně pořádáme prodej vyřazených knih a časopisů z fondu knihovny. I letos se naši příznivci mohou těšit na dvě „prodejní středy“.

Ve dnech 22. 5 a 29. 5 2013 v době od 9 do 14 hodin mohou zájemci před budovou knihovny nahlédnout do pestré nabídky, zda by se tam nenašlo „něco do domácí knihovničky“.

V souvislosti s loňskou revizí jsme provedli generální kontrolu fondu a také z důvodu uvolnění skladů jsme vyřadili některé dokumenty, které se běžně na našich prodejních akcích neobjevují.

Ve větší míře byly vyřazeny ročníky různých časopisů a některé encyklopedie, které máme ve více exemplářích a již se tolik nepůjčují.

Seznam k nahlédnutí zde.

Tyto konkrétní dokumenty je však možné odkoupit již nyní v hudebním oddělení Městské knihovny Blansko v běžné otevírací době.

Cena jednoho kusu je 5 Kč (pokud se jedná o celý ročník, násobí se uvedená suma počtem čísel v ročníku).

V případě nepříznivého počasí se akce před budovou knihovny nekoná.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.