Dárek od knihovny

LavinaMěstská knihovna Blansko opět dostala darem několik desítek kusů Nového zákona od blanenské neziskové organizace LAVINA, které byly v předvelikonočním čase bezplatně poskytovány zájemcům v hudebním oddělení a oddělení pro dospělé.

K dispozici byl sešitový formát A5 textu Nového zákona v počtu 27 kusů a menší (kapesní) formát Nového zákona + texty Žalmů a Přísloví, kterého bylo připraveno 71 kusů.

Větší formáty zmizely takřka okamžitě, pro ty menší si přišlo rovných 40 lidí. Rozdáno bylo tedy celkem 67 knih.

Zbylé provedení Nového zákona (Žalmy a přísloví) je možno získat i v průběhu následujících několika týdnů (do vyčerpání zásob) po Velikonocích. K vyzvednutí jsou v hudebním oddělení knihovny.

LAVINĚ za darované publikace ještě jednou děkujeme.

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Josef Merta
11 let před

dobrý den
prosím o drobnou korekci textu a to :
původní text
K dispozici byl sešitový formát A5 v počtu 27 kusů a menší (kapesní) formát s podtitulem Žalmy a přísloví, kterého bylo připraveno 71 kusů.

doporučuji opravit na :

🙂 děkuji