Malí recitátoři v knihovně

Přes nečekanou sněhovou nadílku se snad konečně nesmělými krůčky blíží jaro. A právě o jaru zaznělo hned několik básniček na recitační přehlídce pro žáky 1. – 3 tříd blanenských základních škol.

Za 14 let, co přehlídku Městská knihovna Blansko pořádá, si už vydobyla své stále místo mezi kulturními akcemi.

Proto, když pošleme do škol oznámení, kdy bude přehlídka probíhat, básnické sbírky kvapně mizí z regálů a my tušíme, že můžeme očekávat opět vysokou účast. Ani letos tomu nebylo jinak.

Celkem 28 malých recitátorů se představilo svým rodičům, prarodičům, sourozencům a kamarádům ve středu 20. března 2013.

Zase jsme mohli strávit příjemné odpoledne ve společnosti veselých dětských básniček autorů J. Žáčka, M. Kratochvíla, J. Havla, V. Provazníkové, L. Štíplové a dalších.

Recitační přehlídka Recitační přehlídka Recitační přehlídka Recitační přehlídka Recitační přehlídka Recitační přehlídka Recitační přehlídka

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Dětské oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.