Noc s Andersenem 2013

Letos připravujeme v dětském oddělení Městské knihovny Blansko už jedenáctou NOC S ANDERSENEM.

V rámci tradičního projektu Klubu dětských knihoven Svazu knihovníků a informačních pracovníků České republiky čeká děti v pátek 5. dubna 2013 večerní program plný čtení, her a soutěží.

Tentokrát jsme na zahájení večera pozvali regionálního autora Jiřího Šanderu, jehož knihou Naše třídní je mimozemšťan jsme se inspirovali.

Víc neprozradíme, děti čeká řada překvapení!

Přihláška na akci je odměnou ze strany blanenské knihovny pro nejaktivnější čtenáře a současně přednost byla dána těm, kteří se dosud Noci s Andersenem nezúčastnili.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Dětské oddělení, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.