Velikonoční dárek

Městská knihovna Blansko i v letošním roce nabídne zájemcům z řad návštěvníků knihovny dárek v podobě BIBLE – NOVÉHO ZÁKONA.

Tato kniha ve dvojím provedení (malý a střední formát) bude k dispozici ve velikonočním týdnu, tedy v době od 25. do 29. března 2013, v oddělení pro dospělé čtenáře a v hudebním oddělení knihovny, kde ji každý zájemce na vyžádání zdarma obdrží.

Akci pořádá Městská knihovna Blansko společně s blanenským sdružením LAVINA jako součást 5. ročníku projektu Celonárodní čtení Bible.

Při této příležitosti poskytla LAVINA, reprezentovaná panem Josefem Mertou, blanenské knihovně 50 výtisků Nového zákona, což si zaslouží upřímné poděkování.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Dáreček
11 let před

Liší se ta dvě provedení kromě velikosti ještě v něčem, nebo je to jen velikost písma a obsah je stejný?

Pavel Přikryl
Reply to  Dáreček

OBSAH JE STEJNÝ!
Pavel Přikryl