Fotoreportáž ze zahájení 3. ročníku univerzity

Již potřetí připravila Městská knihovna Blansko pro zájemce z Blanska a blízkého okolí projekt „Blanenská univerzita (nejen) pro seniory“.

Ve školním roce 2012/13 je tato pilotní akce blanenské knihovny věnována výuce základů anglického jazyka, proto také dostala výstižné pojmenování KAMARÁDKA ANGLIČTINA.

Nábor frekventantů tohoto jazykového kurzu, jehož lektorování se ujala sympatická emeritní vyučující anglického jazyka Mgr. Hana Opatřilová, byl započat v polovině května a díky obrovskému zájmu došlo během necelých tří týdnů k naplnění maximální kapacity kurzu.

V příjemné atmosféře středečního podvečera 12. 9. 2012 ředitel Městské knihovny Blansko

Mgr. Pavel Přikryl „UNIVERZITU“ zahájil.

Událost přibližují fotografie Ladislava Krále.