Rozloučení se „ŠTĚTCEM“

Velmi přátelská atmosféra zavládla v Městské knihovně Blansko během pátečního podvečera 8. června 2012. Desítka úspěšných kurzistů se společně se svými nejbližšími, přáteli i veřejností slavnostně rozloučila s celoročním projektem blanenské knihovny, který nesl označení „ŠTĚTEC, KŘÍDA, PASTELKA“ a věnoval se pod vedením charizmatické lektorky Evy Juračkové výuce základních výtvarných technik.

Vernisáž výstavy prací účastníků uměleckého kurzu uvedl ředitel knihovny Mgr. Pavel Přikryl. V hodnotném kulturním programu vystoupil blanenský kytarista Miloš Pernica.

Výstava je ke zhlédnutí do 29. června 2012 v provozní době knihovny.

Kolorit ukončení projektu a následné vernisáže přibližují fotografie pana Ladislava Krále.