Letní půjčovna 2012

Spolupráce s provozovatelem blanenského aquaparku, Službami Blansko, s. r. o., se stává tradicí. Již potřetí otevře během letošní letní sezóny Městská knihovna Blansko v prostorách nejmodernějšího blanenského koupaliště LETNÍ PŮJČOVNU.

Rekreantům nabídne řadu titulů novin a časopisů společně s výběrem některých knih z okruhu oddychové četby.

Po vyhodnocení zkušeností z předchozích dvou let dojde k drobným provozním změnám. Půjčovna bude fungovat pouze během všech prodloužených prázdninových víkendů (pátek až neděle od 10 do 18 hodin) a nabízet bude i aktuální vydání nejméně čtyř periodik (MF Dnes, Blesk, DENÍK, PRÁVO).

Ostatní pravidla výpůjček zůstávají stejně jednoduchá jako loni (maximálně pět půjčených titulů na osobu, vratná kauce 30,- Kč za každý titul, propadnutí kauce při nevrácení do ukončení provozu půjčovny).

V případě nepříznivého počasí, kdy dojde k uzavření aquaparku, nebude fungovat ani půjčovna.

Již v pátek 29. června zahájí blanenská knihovna naplňování svého sloganu „Čtete? Čtěte!“ mezi vodomily z Blanska a blízkého i vzdáleného okolí.