Mladí recitátoři v knihovně

Ve středu 18. dubna 2012 se v dětském oddělení Městské knihovny Blansko konala recitační přehlídka starších dětí. Publiku, ve kterém zasedli učitelé, rodiče, prarodiče, spolužáci a kamarádi se představilo celkem 34 mladých recitátorů ze 4. – 9. tříd blanenských základních škol.Za devět let trvání této akce, kterou připravujeme ve spolupráci s blanenskými základními školami, můžeme říci, že každoročně stoupá počet přihlášených dětí a jejich výkony jsou opravdu velmi dobré. Témata básní byla velmi různorodá. Dětsky hravé básničky volily hlavně mladší děti. Došlo i na vážnou klasiku, se kterou se statečně vypořádali ti starší.

Věříme, že všichni přítomní u nás strávili příjemné odpoledne plné krásných veršů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Dětské oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.