Čtení na pokračování

Mrazivé počasí o jarních prázdninách musela překonat hrstka statečných, kteří pravidelně docházeli do dětského oddělení Městské knihovny Blansko už v devět hodin ráno, aby se zapojili do premiérové akce knihovny ČTENÍ NA POKRAČOVÁNÍ.

Denně kromě středy se zde totiž předčítalo z nové knížky Jiřího Holuba „Jak se zbavit Mstivý Soni“.

Legrační příběh s velkou nadsázkou zavedl posluchače do malého městečka Žábokudly mezi žáky páté třídy. Učitelé nikdy dlouho ve třídě nevydrželi, jenže pak přišla Mstivá Soňa…

Odměnou návštěvníkům za jejich vytrvalost snad bylo, že se celou knížku v pátek podařilo dočíst až do konce.

Tak někdy příště přijďte zase!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Dětské oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Jana Semelková