Malá galerie hudebního oddělení

Koncem června byla zcela neokázale otevřena v prostorách hudebního oddělení Městské knihovny Blansko stálá Malá galerie. Tvoří ji tři samostatné soubory (celkem 29 prací) obrazů, včetně skupiny trojrozměrných objektů, (Hudební nástroje, Hudební skladatelé, Dojmy z hudby), které různou výtvarnou technikou vytvořilo 21 žáků Základní umělecké školy Blansko pod vedením své učitelky paní Evy Juračkové.

Vedení knihovny předpokládá, že předkládaná díla setrvají na svém místě delší dobu a výrazně tak přispějí ke zvýšení estetické úrovně prostředí knihovny.

Zájemci z řad veřejnosti mohou tuto galerii navštívit v provozní době hudebního oddělení Městské knihovny Blansko.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Hudební oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.